WITAJ!

Jesteśmy nowoczesną firmą doradczą, oferującą kompleksową obsługę finansową klientów indywidualnych oraz firm Poprzez organizację otwartych szkoleń z planowania finansów osobistych przekazujemy specjalistyczną wiedzę wszystkim, którzy chcą się rozwijać.

Bezpłatna konsultacja

SZKOLENIA

Sprawdź nasze szkolenia i wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Zapisz się już dziś - liczba miejsc ograniczona! 

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z jednym z naszych Doradców  Razem z nami osiągniesz zamierzone cele.


Opinie
potwierdzone Certyfikatem Zaufania Klientów
Certyfikat Honaro jest świadectwem rzetelności firmy, wystawianym przez jej prawdziwych klientów. Opinie na Honaro mogą wystawiać wszyscy zweryfikowani klienci, którzy korzystali z usług czy produktów firmy. Na wystawione opinie, firma nie ma wpływu, nie może ich edytować ani usuwać.

Andrzej De

Andrzej De

Andrzej De

pozytywna
Kompetentna obsługa - kapitał pracuje zgodnie z obietnicą. Dory kontakt i profesjonalne, przemyślane doradztwo. Polecam.
09-02-2018

Mariusz GUTKA

Mariusz GUTKA

Mariusz GUTKA

pozytywna
Firma stifinance jest profesjonalną firmą działającą działającą w sektorze usług doradztwa finansowego na bardzo wysokim poziomie ,co pozwala mi podnosić moją wiedzę finansową i się bogacić
16-02-2016

Mateusz Gasz

Mateusz Gasz

Mateusz Gasz

pozytywna
Panią inż. Sylwię Małyską poznałem w Szkole Inwestowania, była moim opiekunem i doradcą. Podczas całego okresu współpracy, a trwa on do dzisiaj zawsze mogłem liczyć na pomoc i merytoryczne wsparcie z jej strony, a moje problemy zawsze udawało się rozstrzygnąć. Korzystając z pomocy Pani inż. Sylwi Małyska nigdy nie zostałem bez pomocy, a wszelkie udzielane mi rady zawsze okazywały się trafne.
16-02-2016

Ryszard P. Nowak

Ryszard P. Nowak

Ryszard P. Nowak

pozytywna
 Z STIFinance współpracuję już ponad 3 lata.Głownym " prowadzącym " moje sprawy była p.inz.Sylwia Małyska.Przy jej pomocy i doradztwie skorzystałem wpierw ze szkoleń a potem przy inwestycjach w zakresie różnych produktów finansowych.Uważam,że prawie w 100% moje problemy oraz zadnia jakie postawiłem przed STI zostały przez nią z pomocą pani Sylwi Małyski spełnione.Jej rzetelność i uczciwe podejście do problemów jakie stawiałem są godne pochwały.O innych cechach napisałem w określeniach mocnych stron firmy bo jej głóna przedstawicielka była p.Sylwia.Nadal na bieżąco konsultuje z nią swoje sprawy i korzystam z usług STI Finance.Mam nadzieję na dalszą , tak jak dotychczas bardzo dobrą , współpracę.
16-02-2016

HNR Systems

HNR Systems

HNR Systems

pozytywna
Nasza firma (HNR Systems) zrealizowała dla firmy STI Finance projekt polegający na stworzeniu identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej. Współpraca z STI Finance przebiegała bardzo dobrze: wszelkie materiały i niezbędne do realizacji projektu informacje dostawaliśmy na czas, STI Finance było zaangażowane w projekt i profesjonalnie przygotował wszelkie infomrmacje (co moim zdaniem świadczy również o ich profesjonalnym podejściu do klientów).
Podsumowując polecam firmę STI Finance jako rzetelnego partnera we współpracy.
16-02-2016

Honaro

Honaro

Honaro

pozytywna
HNR Systems dla STI Finance zrealizowała projekt stworzenia identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej. Współpraca z STI Finance w trakcie projektu przebiegała bardzo dobrze:
* wszystkie potrzebne materiały otrzymujemy na czas
* STI Finance jest zaangażowanie w projekt i dostarcza nam profesjonalnie przygotowane materiały (co w mojej opinii świadczy również o ich profesjonalnym podejściu do swoich klientów)
* wszelkie płatności również regulowane są terminowo.
Polecam STI Finance i oceniam tą firmę jako rzetelnego partnera.
16-02-2016